L18-AC120-R-W
Product Search
SKU
L18-AC120-R-W
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
22W LED ARRAY L18 EOS 120V 3000K 80CRI 1,950LM DIMMABLE 50,000HRS 18" AWG LEADS 5.11"DIA